• İvedik Osb. 1474. Sokak No:53 Yenimahalle / Ankara

project-image
project-image
project-image
project-image
project-image
project-image
project-image
project-image
project-image
project-image
project-image

MCC Kontrol Panosu

Mekanik Sistemlerin elektrik enerjisinin sağlandığı panolara MCC (Motor Control Center) panoları denir. MCC panolarının otomasyon sistemlerinde kontrol edilmesi için MCC panosu otomasyon uyumlu olmalıdır. MCC panolarının dizayn edilmesi için kontrol edilecek mekanik cihazların teknik özelliklerinin bilinmesi gerekir. Projelendirme aşamasında otomasyon sistemine izleme, kontrol, yangın senaryona göre çalıştırma ya da durdurma dikkate alınarak hazırlanmalıdır.

Alışveriş merkezleri, fabrikalar, akıllı binalar, arıtma tesisleri, pompa istasyonları, ulaştırma tesisleri gibi motor kullanımının yoğun olduğu tüm alanlarda geniş kullanım olanakları bulunmaktadır.

Doğru ekipman ve sistemin doğru yerde kullanılması ile gerçekleştirilen çözümlerimiz işletme güvenliği ve yatırım verimliliği gibi önemli kriterleri son kullanıcı yararına sonuçlandırmak iş anlayışımızın bir parçasıdır.

MCC panoları dış ve iç mekan şartları göz önünde bulundurularak IEC-61439-2 up to Form 4b , IP 55 ve Sabit ve Çekmeceli tip olarak üretilmektedir.

MCC Pano İmalatı, MCC Pano Revizyonu, MCC Pano Bakım hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçerek kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.