• İvedik Osb. 1474. Sokak No:53 Yenimahalle / Ankara

Elektrİk Panosu Proje Danışmanlığı

Anka Pano, Elektrik panosu projelendirme alanında hizmet vermektedir. Elektrik panosu projelendirmesinde yapılacak en ufak hata geriye dönüşü olamayan birçok sorunuda beraberinde getirmektedir. Projelendirme aşaması aslında işin yarısıdır ve Anka Pano olarak bunun farkındayız.

Firmamız bu hataların olmaması için elektrik tesisat proje danışmanlığı ile en doğru projelendirme hizmetini sunmaktadır.

Elektrik Panosu Projelendirmelerinde izlediğimiz yol aşağıdaki gibidir.

Öneri fizibilite raporu : Hazırlanacak projenin esaslarına ilişkin teknik ve ekonomik hesap ve zorunlu nedenlerin rapor ve açıklamaları. Fayda, kuruluş ve işletme maliyetleri analizi.

Ön proje : Tesisin yapım aşamalarını, malzeme, imalat, montaj detaylarını da gösteren şema, plan resimler, hesaplar ve raporlardan oluşan çalışma.

Uygulama projesi : Kesinleşmiş esaslara göre, kullanılacak marka, tip, modeli belirli malzeme cihaz ve sistemlerin yerleşim, ölçü, bağlantı blok tek hat ve açık şemaları, işleyiş ve diğer fonksiyonlarını gösteren çizim, detay resim, hesap keşif ve metraj, şartnameleri içeren çalışma.

Anka Pano yaptığı işin ciddiyetini bilen ve buna uygun olarak gerekli bütün teknik donanımlar ve alanında uzamn personelleri ile elektrik panosu projelendirme hizmeti vermektedir.